Voorlopig rennersveld

UAE TEAM EMIRATES
TEAM BIKEEXCHANGE-JAYCO
MOVISTAR TEAM
 Tadej POGAČAR Dylan GROENEWEGEN Nelson OLIVEIRA
 Brandon MCNULTY Michael MATTHEWS Enric MAS
 Rafał MAJKA Luke DURBRIDGE Matteo JORGENSON
 Marc SOLER Luka MEZGEC Gorka IZAGIRRE
 George BENNETT Jack BAUER Imanol ERVITI
 Vegard Stake LAENGEN Amund Grøndahl JANSEN Alex ARANBURU
 Mikkel BJERG Christopher JUUL-JENSEN Ivan GARCÍA
 Matteo TRENTIN Nicholas SCHULTZ Gregor MÜHLBERGER
ALPECIN-FENIX
INEOS GRENADIERS
B&B HOTELS-KTM
 Mathieu VAN DER POEL Dylan van BAARLE Alexis GOUGEARD
 Jasper PHILIPSEN Filippo GANNA Pierre ROLLAND
 Xandro MEURISSE Michał KWIATKOWSKI Franck BONNAMOUR
 Silvan DILLIER Adam YATES Sebastian SCHÖNBERGER
 Michael GOGL Daniel Felipe MARTÍNEZ Cyril BARTHE
 Edward PLANCKAERT Jonathan CASTROVIEJO Cyril LEMOINE
 Guillaume VAN KEIRSBULCK Geraint THOMAS Luca MOZZATO
 Kristian SBARAGLI Thomas PIDCOCK Victor KORETZKY
ASTANA QAZAQSTAN TEAM
COFIDIS
TREK-SEGAFREDO
 Alexey LUTSENKO Simon GESCHKE Jasper STUYVEN
 Gianni MOSCON Benjamin THOMAS Bauke MOLLEMA
 Samuele BATTISTELLA Bryan COQUARD Giulio CICCONE
 Joe DOMBROWSKI Ion IZAGIRRE INSAUSTI Mads PEDERSEN
 Yevgeniy FEDOROV Guillaume MARTIN Tony GALLOPIN
 Dmitriy GRUZDEV Victor LAFAY Alex KIRSCH
 Aleksandr RIABUSHENKO Anthony PEREZ Toms SKUJIŅŠ
 Simone VELASCO Maximilian Richard WALSCHEID Quinn SIMMONS
AG2R CITROEN TEAM
BAHRAIN VICTORIOUS
TEAM DSM
 Oliver NAESEN Matej MOHORIČ Romain BARDET
 Aurélien PARET-PEINTRE Dylan TEUNS John DEGENKOLB
 Bob JUNGELS Damiano CARUSO Nils EEKHOFF
 Ben O’CONNOR Jack HAIG Alberto DAINESE
 Benoît COSNEFROY Jan TRATNIK Christopher HAMILTON
 Geoffrey BOUCHARD Kamil GRADEK Andreas LEKNESSUND
 Stan DEWULF Luis León SÁNCHEZ Martijn TUSVELD
 Mikael CHEREL Fred WRIGHT Kevin VERMAERKE
EF EDUCATION-EASYPOST
TOTALENERGIES
GROUPAMA-FDJ
 Magnus CORT Peter SAGAN Michael STORER
 Ruben GUERREIRO Alexis VUILLERMOZ Kévin GENIETS
 Rigoberto URÁN Anthony TURGIS David GAUDU
 Stefan BISSEGGER Maciej BODNAR Thibaut PINOT
 Alberto BETTIOL Mathieu BURGAUDEAU Valentin MADOUAS
 Neilson POWLESS Pierre LATOUR Stefan KÜNG
 Jonas RUTSCH Daniel OSS Olivier LE GAC
 Cristian RODRIGUEZ MARTIN Antoine DUCHESNE
JUMBO-VISMA
ISRAEL-PREMIER TECH
TEAM ARKEA-SAMSIC
 Primoz ROGLIC Michael WOODS Warren BARGUIL
 Sepp KUSS Jakob FUGLSANG Nairo QUINTANA
 Steven KRUIJSWIJK Chris FROOME Matis LOUVEL
 Wout VAN AERT Omer GOLDSTEIN Lukasz OWSIAN
 Jonas VINGEGAARD Hugo HOULE Amaury CAPIOT
 Tiesj BENOOT Simon CLARKEHugo HOFSTETTER
 Christophe LAPORTE Daryl IMPEYConnor SWIFT
 Nathan VAN HOOYDONCK Krists NEILANDS Maxime BOUET
INTERMARCHÉ-WANTY
BORA-HANSGROHE
QUICK-STEP ALPHA VINYL TEAM
 Alexander KRISTOFF Patrick KONRAD Michael MØRKØV
 Taco VAN DER HOORN Danny VAN POPPEL Andrea BAGIOLI
 Louis MEINTJES Maximilian SCHACHMANN Kasper ASGREEN
 Georg ZIMMERMANN Aleksandr VLASOV Mikkel HONORÉ
 Kobe GOOSSENS Nils POLITT Fabio JAKOBSEN
 Quinten HERMANS Sam BENNETT Tim DECLERCQ
 Andrea PASQUALON Ryan MULLEN Mattia CATTANEO
 Adrien PETIT Lennard KÄMNA Yves LAMPAERT
LOTTO SOUDAL
 Philippe GILBERT
 Brent VAN MOER
 Tim WELLENS
 Caleb EWAN
 Frederik FRISON
 Florian VERMEERSCH
 Andreas KRON
 Reinardt JANSE VAN RENSBURG